شرح وظائف واحد روابط عمومی :

۱)    تلاش در راستای ارتقاء ارتباط شهرداری با مردم و شوراهای علمی ، جرائد ، رادیو و تلویزیون به منظور انعکاس فعالیتهای شهرداری و مؤسسات تابعه به شهروندان و کوشش در جلب اعتماد مردم و همکاری آنها با واحدهای مختلف.

۲)    برنامه ریزی در زمینه تشکیل کمیسیونهای نامگذاری معابر و اماکن عمومی و انعکاس مصوبات به ارگانها و واحدهای ذیربط و انجام امر نامگذاری کلیه معابر و اماکن و تهیه تابلو مربوطه.

۳)    جمع آوری کلیه اطلاعات و آمار و اخبار مربوط به اقدامات و فعالیت های واحدهای شهرداری از طریق رابط های آماری به منظور انتشار در رسانه های گروهی و انعکاس به ادارات و ارگانهای ذیربط و آموزش و هماهنگ نمودن اطلاعات و اقدامات رابطین آماری.

۴)    مطالعه و بررسی مندرجات جراید در خصوص انتقادات و پیشنهادات اصلاحی مردم در امور مربوط به شهر و شهرداری جهت انعکاس به واحدهای شهرداری و لحاظ در برنامه ریزی ها و تهیه و پاسخ مقتضی با توجه به توضیحات اخذ شده از واحدهای ذیربط.

۵)    تدارک برنامه های بازدید مردم از فعالیت های انجام شده توسط سازمانها و موسسات مختلف شهرداری.

۶)    اقدام به انتشار بولتن و دیگر نشریات به منظور نشر اخبار و اقدامات داخلی جهت اطلاع کارکنان شهرداری و شهروندان و ایجاد تفاهم بین مطبوعات و شهرداری و همچنین ارتباط دائم با اداره کل ارشاد اسلامی باشد.

۷)    پیگیری وظایف شهرداری در ارتباط با تشریک مساعی با موسسات فرهنگی و بهداشتی تربیتی موجود در شهر مانند پرورشگاه ، درمانگاه ، بیمارستان ، کتابخانه ، خانه های فرهنگی و خانه های سالمندان و نیز پیگیری انجام امور مربوط به اهداء یا وصول اعانات افراد یا موسسات نیکوکار به نام شهر و تیم های ورزشی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

20 − 18 =

فهرست