شهرالکترونیک

شهرالکترونیک، شهری است که در آن، مردم به کاربردهای متفاوت فناوری، نظیر دولت الکترونیکی، تجارت الکترونیکی و آموزش الکترونیکی، دسترسی داشته و امور روزانه خود را در زمینه کشاورزی ،دامداری و دادوستد از این طریق انجام میدهند . در واقع شهرالکترونیکی نقطه دسترسی شهروندان به جهان خارج با کمتــــــرین هزینه است که شرایطی را مهیا میسازد تا شهروندان مجبور نباشند برای انجام عملیات محدود به دیگر ‏شهرها مراجعه کنند .

طرح شهر الکترونیکی

شرکت پویا وب سپاهان مجری طرح شهر الکترونیک در ایران  با هدف تحقق شهر الکترونیکی چند دهه کوشبده است تا این هدف که به هیچوجه یک هدف و آرمان نیست ، بلکه این پدیده صرفا” وسیله ای است برای ایجاد برابری و عدالت اجتماعی و رفاه حال شهروندان و کسب رضایت عمومی آنان و مباهات مدیران شهری را به منزله عمل برساند.

ما در جهت رفاه شهروندان ، با همکاری کارشناسان حوزه فناوری اطلاعات و کارشناسان مجرب در امور شهری و روستائی ، برای اولین بار در کشور وبگاه جامع شهرداریها  را با بیش از ۱۵۰ صفحه اطلاعات کلاسیک و با قابلیتها ، ویژگیها و تاثیرات تعاملی و بر اساس آخرین استانداردهای روز ، طراحی و آماده نموده و مفتخریم که اولین نسخه از وبسایت جامع شهرداری الکترونیکی را با مدیریت محتوای فارسی برای تمامی شهرهای کشور پیاده سازی و در توسعه بیش از پیش و همه جانبه میهن اسلامیمان سهیم باشیم.

خدمات پویا وب:

خدمات وب سایت به شهرداران                    خدمات وب سایت به شهروندان                                      خدمات وب سایت به شورای اسلامی 

شهرداران محترم در صورت تمایل می توانند از طریق لینک های زیر اقدام فرمایند:

درخواست مشاوره                  درخواست کاتالوگ               درخواست پیش فاکتور             سوالات متداول                مشخصات نسخه های سامانه 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

یک + ده =

فهرست